Все ще сумніваєтеся, куди краще звернутися: за звичкою піти в лікарню або все ж краще до приватного лікаря. Тепер ви можете подивитися мою клініку не виходячи з дому. Мені дійсно є чим пишатися. Хіба може муніципальна установа, як-от поліклініка або жіноча консультація, похвалитися такою теплою і затишною атмосферою?

1 коментар
Олена · 19.05.2026 о 13:06
Хочу висловити щиру подяку лікарю-гінекологу Інні Олександрівні за високий професіоналізм, уважне ставлення та людяність. Дуже приємно потрапити до лікаря, який не тільки компетентно проводить огляд і лікування, а й вміє підтримати, все спокійно пояснити та створити атмосферу довіри й комфорту.
Дякую за чуйність, уважність до деталей та відповідальний підхід до пацієнтів. Після прийому залишилися лише позитивні враження та впевненість, що знаходишся у надійних руках.